محل تبلیغات شما
ماه قبل اومدم و نوشتم که نمیخوام حس‌ خوبمو با هیچی مثل غصه و دلتنگی عوض کنم ولی الان هم دلتنگم و هم انرژیام داره از بین میره چون اون فیدبکی که دلم میخواست نگرفتم ولی اینو میدونم که من قربانی نیستم و خودم خواستم همه اون تجربیات قشنگ رو و دلم می‌خواد قشنگ نگهدارمشونپس راه حل اینه که من انرژی خوبمو حفظ کنم و اون خاطرات رو عزیز بدونم هرچند یه چیزی روی سینه ام سنگینی میکنه میدونی . این بارم عاشق نشدم ولی حسم خوب بود و دلم میخواست نگهدارمش اگه می‌شد ولی خوب مثل همیشه خیلی چیزا دست من نیست و من فقط باید توکل کنم فقط این نگرانم میکنه که نکنه من ایرادی دارم یا اتفاقی میفته که دور میشن ادمها از دورم ولی به هرحال من خدارو شکر میکنم از اون همه تجربه خوب و عالی کاری . احساسی آزادی زندگی .همه رو تجربه کردم و راضیم و مطمئنم به اتفاق خوب واسم میفته و با این اعتماد میرم جلو هیچوقت حرفهای آقای فخاریان یادم نمیره که راجع به عشق و زندگی و رابطه باهام میزد برای همین هم خوشحالم و میخوام که پرانرژی و عالی باشم هرچند دلم تنگ میشه واقعیتش حسرت هیچی رو نمیخورم و فقط دوست داشتم بیشتر حسش میکردم همین ولی بازم خدا رو شکر

میدونم دلم چی میخواد

ببینیم چند مرد حلاجی

حرف دلمو گوش نمیدم

ولی ,رو ,دلم ,اون ,فقط ,کنم ,دلم میخواست ,که من ,و دلم ,و عالی ,خوب و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه آموزشی درس عربی استان کرمانشاه کارآفرینی برای بهترینم من و عشقم caubreakizes مسیر معوج ......... باغ وحش دبی ( Dubai Zoo ) serrustrempneck TRANSLATION AND EDUCATION زندگی طبق معمول