محل تبلیغات شما
بعد از مدتها برگشتم همینجا دل نوشته هاماخه خیلی وقته كه به حرف دلم گوش نكردم . دلمو گذاشتم یه گوشه و دارم زندگیمو میكنماز نظر همه یه دختر خیلی موفق و كاری و وضع مالی خوب .خوب خودمم منكر اینها نمیشم ولی خودمم میدونم كه یه بعض توی گلومه كه هر لحظه میخواد بشكنه و من بازم خفش میكنم خودم میدونم یه ترسی از شرایط و اینده دارم كه هیچكس نمیدونهخودم میدونم كه یادت گرفتم نبینم چیزهایی رو كه دوست ندارم ولی از اون طرف حسابی سرگرمم با كارم با همكارام با دنیای جدیدم با مسافرتهام با تنهاییام با اهنگام دلخور هم نیستما ولی خوب هدفهامو دلم میخواد دوباره بنویسماین رفیق قدیمی كه باعث بوجود اوردن این وبلاگ شد و كلی غصه ای كه خوردم هنوز هست تو زندگیم و جالبه كه حس منفی بهش ندارم ولی مثبت هم ندارم هنوزم فكر میكنم باید كمكش كنمولی خوشحالم كه منطقی هستم خلاصه یكم سرما خوردم قاطی كردم

میدونم دلم چی میخواد

ببینیم چند مرد حلاجی

حرف دلمو گوش نمیدم

كه ,ولی ,یه ,میكنم ,ندارم ,میدونم ,خودم میدونم ,میدونم كه ,ندارم ولی ,دلم میخواد ,میخواد دوباره

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

inepalproof petsnextridgce گـروه هـنــــــر مدارس بهارستان 2 بیمه پاسارگاد(حبیبی 2028) وب دخترای بلا efilates معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان کنگاور از زمین تا آسمان سفیر مهربانی cragenrenre