محل تبلیغات شما
خوب یه مدتیه كه سفر كردنو شروع كردمیعنی از سال ٩٤ شروع كردم و سالی یه بار تنهایی میرم اول از میلان شروع كردم و سوم دسامبر ٢٠١٥ رفتم و هفتم یا هشتم برگشتم روز تولدم رفتم ونیز اونجا بودم كه فرهنگی بهم تولدم رو تبریك گفت منم كلی ذوق كردم كه واقعا بالا و پایین پریدم و كلی لباس به ذوق اون خریدم ولی خیلی حالم خوب شد و كیف كردم وقتی هم كه برگشتم كلی از واكنش فرهنگی ذوق كردم ولی خوب به قول سارا بیشتر صمیمیت بود نه چیز دیگهبعدش سال ٢٠١٦ سپتامبر اوایلش رفتم پاریس یه چهار پنج روزیم اونجا بودم و خوب بود و بد نگذشت سال ٢٠١٧ نوزدهم سپتامبر رفتم بارسلونا؛ نگم برات انقدر حال داد و خوش گذشت یعنی خوش گذرونی بود كلا دیگه همه جا صدای رقص و اواز میومد و مردم خیلی شاد بودن و من این حجم از شادی باورم نمیشد كه وجود داشته باشه امسال هم كه ١١ سپتامبر ٢٠١٨ اومدم پاریس، ١٢ ام بروژ، ١٣ بروكسل، ١٤ دوسلدورف، ١٦ هم امستردام و امروز كه ١٨ام باشه دارم برمیگردم راستش خوب بود همه سفرم و راضیم ازش مخصوصا اینكه قیمت یورو حدود ١٧٠٠٠ تومنه ایندفعه میخواستم با كسی اشنا بشم با همون مدلی كه توی ذهنم سأختم ولی خوب نشد دیگه میخواستم ادامه مسیر زندگیم تو این سفر معلوم بشه ولی خوب نشد دیگه راستش دیگه دلم میخواد یكی كنارم باشه و احساس كنم كه هستش به نظرم میشه حالا از این بگم كه این سفرها چه فرقی كردم نمیدونم ولی خوب دیدم بازتر میشه و به این نتیجه میرسم كه دنیا كوچیكه ته تهش همه مردم یه جور هستن و یه شكل یه جاهایی مثل كشور ما و ژاپنیها و اینا روشون میشه میگن كه مرد از زن بالاتره هندی ها كه خاكشون به سره بقیه هم ألكی میگن زن و مرد برابرنهمه جا مردها جلو جلو راه میرن زنها بچه بغل میكنن و این داستاناخلاصه همه جا اسمان همین رنگ است ولی خوب همینه دیگهولی واقعا دیگه همدممو میخوام ببینم چی میشه دیگه

میدونم دلم چی میخواد

ببینیم چند مرد حلاجی

حرف دلمو گوش نمیدم

كه ,كردم ,ولی ,یه ,هم ,میشه ,ولی خوب ,شروع كردم ,همه جا ,اونجا بودم ,نشد دیگه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

chancessplacec ╣❀-Apparition Nastaka-❀╠ turtanori joimacipcomp قفس emschadchecong hornmindcenre Judy's game عشق eatalkefi